MŠ Podlesí

logopodlesi.jpg

K příležitosti rozloučení s našimi předškoláky se dne 24.6.2021 (od rána až do odpolední svačinky) uskuteční  na zahradě  MŠ Rychvald -  Podlesí

TÁBORNICKÝ DEN

Program: pasování předškoláků, stanování, soutěže, diskotéka, kotlíkový guláš, pečená jablka, brambory z popela, kreslení na obličej a mnoho dalšího...

Kdo má doma stan přinese (prosíme předem o nahlášení p. učitelce). Dále ešus nebo misku na jídlo.

Akce se bude konat za příznivého počasí!

podlesi---fot.jpg

Mateřská škola U Školky 1500, Podlesí

MŠ je jednotřídní s kapacitou 24 dětí. Nachází se na okraji města v části zvané Podlesí. V roce 2009 prošla rekonstrukcí, která byla spolufinancována EU. Budova má bezbariérový přístup. V přízemí se nachází herna, šatna dětí, jídelna, kuchyně a sociální zařízení. V poschodí je ložnice dětí, kancelář a zázemí pro zaměstnance. Zahrada byla v roce 2016 doplněna o nové hrací a sportovní prvky k lepšímu využití dětí.

podlesi.jpg

KDE NÁS NAJDETE :

********************************************************************************************

O vaše děti pečují:

na třídě   KAMARÁDI :     kamaradi.jpg